Посудомийне обладнання

Чистий, ідеально вимитий посуд завжди був невід'ємним фактором показника престижу закладу громадського харчування. Людина звичайно ж не зможе впоратися з функцією миття посуду, наприклад, у ресторані, тому на допомогу людині приходять машини... сучасне посудомийне обладнання!

Посудомийне обладнання не просто суттєво полегшило працю людини, а й значно збільшило продуктивність праці та якість миття посуду. Враховуючи той фактор, що дане обладнання, що використовується на кухнях ресторанів, їдалень, є виключно професійним, то й виготовляється воно з використанням найсучасніших, міцних та безпечних матеріалів, що звичайно робить машину набагато дорожчою, ніж побутова машина, але і набагато більше продуктивною та надійною!

Раніше, при використанні людьми ручного миття посуду, вона дуже швидко втрачала привабливий блиск і глянець внаслідок постійного тертя, дотику до іншого посуду. Тарілки, чашки і т.д. постійно билися, розколювалися і деформувалися. Машинне миття виключає контакт посуду між собою, а також тертя частин машини з поверхнею посуду, що дозволяє набагато довше зберігати новий сяючий вигляд та виключити пошкодження посуду.