Сушарка для харчових продуктів (дегідратор) GoodFood WS10 PRO

8300,00
грн.
9225,00
грн.
Сушарка для харчових продуктів (дегідратор) GoodFood WS10 PRO

Что такое дегидратор?

За допомогою дегідратора з продуктів видаляється волога, при цьому корисні речовини та смакові властивості не втрачаються, тоді як термін зберігання їжі збільшується. Фактично, дегідрататор здатний зробити із звичайних фруктів сухофрукти. Видалити максимум рідини з продуктів дозволяє постійне обдування теплим повітрям. Цей процес вимагає часу, проте результат вартий того. Сушіння продуктів з метою збільшити термін їх зберігання застосовувалося ще в давнину, проте використовувалося для цього природне сонячне світло.
При видаленні вологи стримується зростання харчових бактерій, тому термін придатності збільшується у багато разів. Зберігати дегідровані продукти дуже легко. Для цього підійде будь-яка герметична тара, але найкраще, звичайно, використовувати вакуумний пакувальник. У вакуумній упаковці дегідровані продукти можуть зберігатися максимально довго, не втрачаючи своїх якостей.

Застосовують дегідратори для:

- заготівля натуральних, смачних сухофруктів та овочів, приготованих натуральним способом сушіння, без використання хімікатів, як у харчовій промисловості;
- робити йогурти;
- Самостійно готувати корисні десерти, фруктову пастилу;
- готувати сироїдницькі та веганські, вегетаріанські страви, серед яких роли, млинці, сухарики, «шашлики», чіпси та «котлети»;
- сушити коріння, трави, робити лікарські збори;
- готувати в'яленину в домашніх умовах.


Характеристики:


  • Призначена для сушіння овочів, фруктів, риби, трав, м'яса, в'яленого м'яса та інших продуктів в промислово-комерційних цілях на виробництві напівфабрикатів для харчової промисловості з подальшою реалізацією цих напівфабрикатів в магазинах, супермаркетах, ресторанах та інших закладів громадського харчування.
  • Корпус, блок управління та полиці виготовлені з неіржавної сталі AISI 304.
  • Всі електричні компоненти виготовлені з високоякісних матеріалів і розраховані на тривалий термін служби при високих температурах.
  • Вентилятор розподіляє гаряче повітря всередині пристрою горизонтально, забезпечуючи рівномірне сушіння продуктів.
  • У комплекті 10 полиць розміром 390х390мм, щипці, лоток 350х400мм.
  • Механічне керування. Таймер 15 годин. Температура регульована 35–75 °С.
  • Потужність: 1 кВт. Напруга: 220В/50Гц.
  • Габаритні розміри: 420x550x380мм. Вага 15 кг.
Смотрите также