Поверхня для смажіння

Поверхні для смажіння призначені, в першу чергу, для об'єктів громадського харчування, їхня велика робоча поверхня та інтенсивність температурного режиму, які є особливостями цих кулінарних приладів, дозволяють готувати одночасно великі обсяги смажених страв (це можуть бути овочі, риба, м'ясо та морепродукти).

Тут є свої варіанти. Якщо, скажімо, м'ясо або курку краще готувати на рифленій (як вафельний рушник, наприклад, або будь-яка інша глибока насічка на робочій частині) платформі, то для овочів, яєць або деяких способів приготування риби краще ідеально гладкі поверхні для смажіння

Ну і, звичайно ж, при покупці слід звертати увагу на наявність спеціального контейнера, призначеного для збору витопленого жиру, що стікає, і на спеціальні глибокі борозни по периметру всієї робочої поверхні (вони не дають стікати жиру в різні боки).

Поверхні для смажіння/сковороди - це обладнання, яке необхідно мати у будь-якому об'єкті громадського харчування. Два цих технічних засоби хоч і, на перший погляд, мають схожий зовнішній вигляд, принципово відрізняються. Деякі власники ресторанів припускають, що вони можуть замінити один одного. Таке судження є хибним, а на професійній кухні найкраще мати і сковороду і поверхню для смажіння. Розглянемо докладніше якісь подібні риси є у двох представників професійного обладнання: їх експлуатація передбачає здійснення розігріву страв на плоскій металевій поверхні; можливість регулювати температурний режим, джерелами термічної дії є газ чи електрика; можливість вибрати найбільш відповідний різновид поверхні - гладкий, змішаний або рифлений. І в першому і другому випадках в обладнаннях відсутня кришка.

Функціонал поверхні та сковороди для смаження, що використовується в умовах ресторану або кафе За своїм функціоналом використання сковороди або поверхні передбачає великий ресторанний бізнес. Залежно від використовуваної моделі поверхні або проф. сковороди, вони дають можливість готувати їжу в різних частих з різним рівнем нагріву, на різних поверхнях (гладкою, рифленою або змішаною), використовувати різні харчові заготівлі та напівфабрикати, готувати м'ясні та рибні страви, що мають різний рівень прожарювання.

Професійні поверхні для смажіння використовуються в тих випадках, коли необхідно приготувати максимальну кількість страв за мінімальний проміжок часу. Найчастіше робоча зона зроблена з нержавіючого матеріалу або чавуну, а електричні нагрівачі, розташовані під нею, дозволяють отримувати рівномірно просмажені страви, незалежно від того, який вид поверхні існує у вашому устаткуванні.