Фаршеміс SM25

22145,00
грн.
24608,00
грн.
Фаршеміс GoodFood SM25

Характеристики:

Застосовується для перемішування м'ясного фаршу зі спеціями та іншими інгредієнтами.
Ємність і гвинтові лопаті фаршемісу з нерж.сталі.
Розмір діжі 500х350х420h.
Завантажувальна ємність повертається на 90 градусів для розвантаження фаршу.
Разове завантаження до 25 кг, час одного замішуючи 10 хв.
Одна швидкість обертання.
Функція реверс.
Напруга 220В.
Потужність 2,2кВт.
Габарити: 760х515х950мм.
Вага 65 кг.

Експлуатація

1. Встановіть фаршомісильну машину на стійкій робочій поверхні, підключіть до джерела живлення, натисніть вимикач для запуску двигуна, дайте попрацювати машині вхолосту, переконайтеся, що обертання ротора збігається з напрямком стрілки на кришці шестірні, перевірте систему приводу, переконайтеся в надійності заземлення.

2. Змастіть діжу і місильний орган рослинним маслом, щоб уникнути прилипання фаршу.

3. Заміс фаршу можна здійснювати після того, як ви переконалися в готовності машини до роботи. Щоб уникнути потрапляння фаршу на підлогу, закривайте машину кришкою перед запуском. Коли інгредієнти у фарші попередньо змішались, можна підняти захисну кришку діжі для кращого контролю процесу змішування, а також для запобігання тиску на машину і деформації діжі.

4. Змішуйте інгредієнти протягом 3–8 хвилин. Потім вимкніть живлення, вийміть центрувальний штифт і поверніть діжу під кутом 90°. Вставте центрувальний штифт назад, поверніть перемикач живлення, щоб провернути машину в процесі вивантаження тіста. Якщо фарш дуже густий, то автоматичне вивантаження неможливе. В цьому випадку необхідно зупинити машину і дістати фарш руками.

5. Проводьте чистку і технічне обслуговування машини по закінченню робіт по замісу фаршу. Заливати воду в діжу не рекомендується. Залишки фаршу повинні висихати і потім змісти щіточкою сухі залишки, якщо потрібно протерти вологою серветкою.

Смотрите также